Our life is Race

           And our love is Sebi

                  Love it:-)                                                

Sebi píše na svůj blog........

12. července 2010 v 13:04 | Niki |  Priestor pre Niki
Sebi
Hi!
There are days where you should just stay in bed. Today was one of those days, or let's say, the beginning of the race was. I kind of wanted a bit too much with the clutch and that's why my start wasn't that good. Mark won the start and Hamilton came closer. Maybe even too close. There's a chance that his air dam cut my tyre. The flat tyre cost me a lot of time and it was hard to get back into the pit lane, which felt like being on a very slow train. I thought to myself that the race was over, unless the saftey car would come out. As it did come out, the hard tyres that we have put on before were almost like a gift. From this moment on, racing was fun again.
At the end I really had a hard time overtaking a Force India, which are the fastest cars on the straight track parts. We touched a bit as I overtook him, but that was certainly not my intention. Finally, I was able to score six points, which can be very important in this championship. For now I really want to congratulate Mark on his victory.
In the next few days I will start to prepare myself for my Homerun in my hometown Heppenheim and can't wait for my home Grand Prix in Hockenheim.
See you soon, Sebastianpřeklad:
Ahoj! Jsou dny, kdy byste měli jen zůstat v posteli. Dnes byl jeden z těch dnů, nebo řekněme, na začátku závodu byl. I druh chtěl trochu moc se spojkou a to je důvod, proč můj start nebyl tak dobrý. Označit vyhrál start a Hamilton přišel blíž. Možná i příliš blízko. Je tu šance, že jeho letecké přehrada řez mé pneumatiky. Defekt mě stálo hodně času a bylo těžké se dostat zpět do pit lane, který cítil, jako by se o velmi pomalý vlak. Pomyslel jsem si, že závod skončil, pokud safety car přijde ven. Stejně jako vyjít, tvrdé pneumatiky, které jsme uvedli na trh dříve, než byly téměř jako dar. Od tohoto okamžiku, racing byla legrace znovu. Na konci jsem měl opravdu těžké časy předjíždění Force India, které jsou nejrychlejší automobily na přímé trati částí. Dotkli jsme se trochu, když jsem předjel ho, ale to rozhodně není můj záměr. Konečně se mi podařilo skóre šest bodů, které mohou být velmi důležité v tomto šampionátu. Pro tuto chvíli opravdu chci pogratulovat Marka na jeho vítězství. V nejbližších dnech začnu připravovat sám pro mou homerun v mém rodném městě Heppenheimu a nelze čekat na můj domov Grand Prix v Hockenheimu. Uvidíme se brzy, Sebastian
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama