Our life is Race

           And our love is Sebi

                  Love it:-)                                                

Yeah Baby Sebiho 12pp kariéře a moj nazor na ni :-*

31. července 2010 v 21:18 | Niki

Sebi

Když jsem se ráno probudila měla jsem krásny pocit zamilovaná a těšící se na formulku jsem vyskočila z posteli okolo 9h ráno a nemohla se dočkat 14:00 ked Sebi zase vyjede z boxu a ja ho budu moci sledovat . Okolo 13:00  jsem už byla hotová s uklidem a tak zavolala par kámošu, jestly nechcou přist na formulku a oni že hej... ¨
Ked odbyla 14:00 hodinka začala jsem už opět cítit ty Vettelistcke nervy co všichni známe že moji ?!:-* Určitě jsme je proživali všichni..... :-* Redbully už byl vychlazeny a ja si ho tedy mohla začít vychutnávat .... Ked začala první čast kvalifikace zažívali jsem strašně nervy takz, Vettelisticke  a neviem prečo ,přece Vettelko byl prvý .....ale to ja vždy, jsem taka :-)Sebi vyhral první čas kvalifikace a ja se pomalu uklidnovala a zapíjela nervyky redbullem  :-)2Q byla opět pro RB a ja už pomalu začínala věřit tomu mega náskoku ktery RB má yeah baby :-) Inu Neuwey se nezapře :-)
3Q Tady začali ty opravdove nervy ked jsem, viděla jmeno Vettel přála jsem si jedine zeleny obdelníček u něj... a on jako by to vyslyšel... Šel pěkne nejrychlejším časem si zajel pro PP a ja si říkala že je prostě užasny porazil Losera na 2místě o něuvěřitelných 411 tisicin sekundy a to na stejnem autě :-)))) Propukla u mě doma strašná radost yes nas Seb má svou 12PP jakoby by to bylo včera když jsem slavila jeho prvu... dnes už je to 12 a já vím jedno Ten muž co jezdí formulku a my mu všeci Vetteliste fandíme a podporujem jej  tím nejlepším pilotem na cele Planetě :-)
GO Vetttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttel !!!!


Niki
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eginka Eginka | Web | 1. srpna 2010 v 7:54 | Reagovat

To prožíváš teda :-) ale líbí se mi to

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama